Witaj, prawdopodobnie w najlepszej auto pomocy drogowej w Krakowie!

Zadzwoń po lawetę! (+48) 733-349-906

Laweta Zabierzów — Pomoc drogowa 24h!

Fachowa i tania laweta z Zabierzowa!

Drogi kierowco! Kiedy zaskoczy Cię nagły kłopot z samochodem na ulicach naszego miasta, zawsze pomyśl o Zabierzowskiej Lawecie — profesjonalnej firmie skoncentrowanej na niesieniu auto pomocy 24h na dobę. Jesteśmy zawsze gotowi i zawsze na czas, by sprostać wyzwaniom, które mogą Cię spotkać — od holowania, poprzez dowóz paliwa, aż po awaryjne uruchamianie auta i pomoc mechaniczną na drodze. Bez względu na to, czy znajdujesz się w sercu Krakowa!, czy w rejonie Zabierzowa — jesteśmy tu dla Ciebie!

Wprowadzenie do świata Auto Pomocy — Zawsze gotowi do działania.

W erze, gdzie wszystko zdaje się mieć charakter błyskawiczny, psujący się samochód stanowi dużą przeszkodę. W związku z tym firma AutoholKrakow.pl, rozumie potrzebę związaną z niesieniem pomocy drogowej za każdym razem, gdy jest konieczna. Przedstawiamy usługi mieszkańcom Zabierzowic, gwarantując szybką interwencję na każdą okoliczność drogową.

Szeroka oferta usługowa:

  • laweta lub autolaweta 24h,
  • holowanie pojazdów lawetą,
  • dowóz paliwa,
  • wymiana kola na trasie,
  • awaryjne uruchamianie auta,
  • drobne naprawy na drodze,
  • wyciągnie auta z rowu lub zaspy.
98%
Klientów nas poleca!
Laweta Zabierzów, pomoc drogowa i holowanie aut, drobne naprawy na drodze, wymiana koła na drodze, awaryjne uruchamianie auta.

Statystyki techniczne pomocy drogowej

Kilka statystyk o AutoholKrakow.pl

15

Lat
Doświadczenia

8

Dostępnych
Autolawet

2368

Zadowolonych
Klientów

Serwisowanie rozbudowanych pojazdów — uniwersalność

W firmie AutoholKrakow.pl flota pojazdów jest dość spora, co stanowi duże ułatwienie w niesieniu pomocy drogowej podróżującym przez Kraków. Niezależnie, czy chodzi o samochód osobowy, do przewozu towarów, czy motocykl, potrafimy stawić czoła problemowi. Rozumiemy, że wszelkiego rodzaju pojazdy mają swoje indywidualne potrzeby, wobec tego nasze usługi są przystosowane do szczególnych sytuacji. Posiadana przez nas flota lawet jest w stanie obsłużyć praktycznie wszystkie model pojazdu — począwszy od małych samochodów miejskich, poprzez SUV-y i Vany, aż po większe pojazdy dostawcze i duże.

Umiejętność posługiwania się różnorodnymi autami pomocy drogowej, w połączeniu z doświadczeniem i profesjonalizmem naszych ludzi, umożliwia nam stawić czoła praktycznie wszelkim trudnościom i wyzwaniom. Ponadto, świadczymy serwis również dla miłośników dwóch kółek. Zdajemy sobie sprawę, że usterka bądź wypadek z udziałem motocykla to nie jedynie techniczne problem, lecz dodatkowo duża porcja stresu dla motocyklisty. Dlatego staramy  być się przystosowani, aby zaoferować skuteczną i ekspresową pomoc, redukując stres powiązany z taką sytuacją.

Niezawodność bez względu na porę dnia — działamy non-stop.

Zrozumienie nagłych potrzeb klientów, są podstawę naszej działalności. Dlatego w Zabierzowskiej Lawecie, oferujemy usługi auto pomoc 24h. Niezależnie czy to jest środek nocy, ranek lub środek dnia, jesteśmy przygotowani do działania. Nasz zespół specjalistów jest na miejscu, by dostarczyć Ci spokój ducha, wiedząc, że pomoc jest zawsze blisko.

Zakres świadczeń lawety 24h

Nasza misją jest zaoferowanie wszechstronnej asysty na szosie.

Pewność i profesjonalizm z AutoholKrakow.pl

Z firmą AutoholKrakow.pl masz pewność szybkiej i profesjonalnej reakcji bez względu na miejsce w Krakowie i okolicach. Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy, dzięki naszej doświadczonej ekipie i wysokiej jakości sprzętu, jakim dysponujemy.