Witaj, prawdopodobnie w najlepszej auto pomocy drogowej w Krakowie!

Zadzwoń po lawetę! (+48) 733-349-906

Laweta Podgórze — Pomoc drogowa 24h!

Auto pomoc drogowa — Twoje wsparcie w przypadku problemów w trakcie podróży

Jeśli myślisz, iż pomoc drogowa zajmuje się tylko holowaniem aut, to jesteś w błędzie. W praktyce to rodzaj działalności, który jest związany ze znacznie większym zakresem działań.

Laweta Podgórze – nie tylko holowanie

Pomoc drogowa Podgórze to nie tylko firma zajmująca się holowaniem samochodów. Proponuje również rozległy zakres usług powiązanych z motoryzacją. Na przykład często wykonuje też naprawy niewielkich awarii na miejscu – i świetnie to widać, kiedy mowa o firmie AutoholKrakow.pl.

Jeśli Twój samochód ma problem, nasi profesjonalni fachowcy mogą dotrzeć do Ciebie i dokonać naprawy na miejscu. Dodatkowo, firma proponuje także usługi powiązane z przetransportowaniem samochodów. Jeśli potrzebujesz przewieźć swoje auto w inne miejsce, laweta Podgórze może to zrobić dla Ciebie.

 • lawety jeżdżą 7 dni w tygodniu,
 • przez 24h na dobę,
 • również w niedzielę i święta,
 • sprawdź nasz profesjonalizm.
98%
Klientów nas poleca!
Laweta Podgórze, pomoc drogowa i holowanie aut, drobne naprawy na drodze, wymiana koła na drodze, awaryjne uruchamianie auta.

Statystyki techniczne pomocy drogowej

Kilka statystyk o AutoholKrakow.pl

15

Lat
Doświadczenia

8

Dostępnych
Autolawet

2368

Zadowolonych
Klientów

Mamy niezbędny sprzęt i wiedzę, żeby zagwarantować bezpieczny transport Twojego auta. Jest wiele powodów, dla których możesz chcieć usług firmy lawetującej z Podgórza, nie tylko w przypadku usterki pojazdu. Jesteśmy elastyczni i gotowi stawić czoła wszystkim Twoim potrzebom związanym z motoryzacją.

Oczywiście, wśród bazowych usług są:

 • pomoc drogowa,
 • holowanie auta,
 • wyciągnie auta z rowu lub zaspy.

Ale to nie wszystko!

Pomoc drogowa pomaga też w drobniejszych sprawach

Pomoc drogowa to usługa, która nie tylko pomaga w poważnych przypadkach, ale również w drobniejszych sprawach. Bez względu na to, czy chcemy awaryjnego uruchomienia samochodu, wymiany koła czy przewiezienia samochodu na stację benzynową, pomoc drogowa jest zawsze na wyciągnięcie ręki.

Drobne problemy w trasie mogą stanowić duży problem dla naszej podróży i kreują niebezpieczeństwo zarówno dla nas, jak i innych kierowców. Z tej przyczyny ważne jest, aby mieć na względzie, że pomoc drogowa jest tu po to, by nam pomóc w każdej sytuacji.

Niezależnie od tego, czy jesteśmy kilka kilometrów od mieszkania czy na dalekiej trasie, pomoc drogowa dostarcza nam fachową i szybką pomoc. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nasze drobne kłopoty na drodze zostaną usunięte, a my będziemy mogli kontynuować naszą podróż spokojnie i bez stresu.

Wsparcie w całym Podgórzu

AutoholKrakow.pl to firma usługowa, które pracuje nie tylko w Podgórzu, ale też w reszcie Krakowa, więc warto pamiętać tę nazwę. A w jakich jeszcze sytuacjach możesz wezwać pracowników pomocy drogowej? A więc mogą to być choćby takie momenty, jak:

 • transport aut na większe odległości,
 • laweta lub autolaweta dostępna 24h na dobę,
 • dowóz paliwa,
 • wymiana koła na trasie,
 • awaryjne uruchamianie auta,
 • ale też wszelkiego typu drobne naprawy na drodze.