Witaj, prawdopodobnie w najlepszej auto pomocy drogowej w Krakowie!

Zadzwoń po lawetę! (+48) 733-349-906

Laweta Czyżyny — Pomoc drogowa 24h!

Auto pomoc na drodze — Twoje nieocenione wsparcie w razie problemów z autem w trasie

Jeśli myślisz, iż pomoc drogowa zajmuje się tylko holowaniem aut, to się mylisz. W rzeczywistości to rodzaj działalności, który jest związany ze znacznie większym zakresem działań.

Laweta Czyżyny – to nie tylko holowanie

Pomoc drogowa Czyżyny to nie tylko firma zajmująca się holowaniem samochodów. Proponuje także rozległy zakres usług powiązanych z motoryzacją. Przykładowo często wykonuje także reperacje drobnych awarii na miejscu — i świetnie to widać, kiedy mowa o firmie AutoholKrakow.pl.

Jeżeli Twój samochód ma problem, nasi profesjonalni mechanicy mogą dotrzeć do Ciebie i dokonać naprawy na miejscu. Dodatkowo przedsiębiorstwo proponuje również usługi związane z przetransportowaniem samochodów. Jeśli potrzebujesz przewieźć swój pojazd w inne miejsce, laweta Czyżynya może to wykonać dla Ciebie.

  • 24 godziny na dobę,
  • 7 dni w tygodniu, jesteśmy dla was!
98%
Klientów nas poleca!
Laweta Czyżyna, pomoc drogowa i holowanie aut, drobne naprawy na drodze, wymiana koła na drodze, awaryjne uruchamianie auta.

Statystyki techniczne pomocy drogowej

Kilka statystyk o AutoholKrakow.pl

15

Lat
Doświadczenia

8

Dostępnych
Autolawet

2368

Zadowolonych
Klientów

Posiadamy niezbędny sprzęt i wiedzę, żeby zagwarantować bezpieczny transport Twojego auta. Jest wiele motywów, dla których możesz chcieć usług firmy lawetującej z Czyżyn, nie tylko w przypadku usterki samochodu. Jesteśmy elastyczni i gotowi sprostać wszystkim Twoim potrzebom powiązanym z motoryzacją.

Oczywiście, wśród bazowych usług są:

  • pomoc drogowa,
  • holowanie auta,
  • wyciągnie auta z rowu lub zaspy.

Ale to nie wszystko!

Pomoc drogowa pomaga też w drobniejszych sprawach

Pomoc drogowa to usługa, która nie tylko pomaga w ciężkich przypadkach, lecz także w drobniejszych sprawach. Bez względu na to, czy chcemy awaryjnego uruchomienia auta, wymiany koła czy odtransportowania samochodu na stację benzynową, pomoc drogowa jest zawsze na wyciągnięcie ręki.

Pomniejsze kłopoty w trasie mogą stanowić potężny szkopuł dla naszej podróży i stwarzają zagrożenie zarazem dla nas, jak i innych kierowców. Z tej przyczyny ważne jest, aby mieć na uwadze, że pomoc drogowa jest tu po to, by nam pomóc w każdej sytuacji.

Niezależnie od tego, czy jesteśmy kilka kilometrów od domu, czy na dalekiej trasie, pomoc drogowa dostarcza nam fachową i szybką pomoc. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nasze drobne problemy na drodze zostaną usunięte, a my będziemy mogli kontynuować naszą podróż spokojnie i bez nerwów.

Wsparcie w całych Czyżynach

AutoholKrakow.pl to przedsiębiorstwo, które pracuje nie tylko w Czyżynach, ale też w reszcie okolicy, więc warto zanotować tę nazwę. A w jakich jeszcze sprawach możesz wezwać pracowników pomocy drogowej? Otóż mogą to być choćby takie momenty, jak:

  • transport aut na większe odległości autolawetą lub lawetą,
  • dowóz paliwa,
  • wymiana koła na trasie,
  • awaryjne uruchamianie auta,
  • ale też wszelkiego typu drobne naprawy na drodze.

Jesteśmy rodowitymi Krakowianinami, więc znamy to miasto doskonale. Dzięki temu możemy bez problemu i w krótkim czasie dotrzeć do Ciebie i Twojego auta, które uległo awarii. Zapraszamy do współpracy z firmą AutoholKrakow.pl. Przekonacie się, że działamy niezwykle profesjonalnie i ekspresowo. Nie szukaj dalej, ZADZWOŃ TERAZ!