Witaj, w najlepszej auto pomocy drogowej w Krakowie!

Zadzwoń po lawetę! (+48) 733-349-906

Awaryjne uruchamianie pojazdów w Krakowie — Całodobowa pomoc

Awaryjne uruchamianie auta — Szybko, skutecznie, profesjonalnie!

Kierowcom zdarzają się sytuacje, które łatwo wywołują wśród posiadaczy samochodów uczucie frustracji. Do takich pechowych zdarzeń zalicza się na przykład rozładowany akumulator czy problemy z immobilizerem. Są to tylko niektóre spośród wszystkich problemów, które mogą skutecznie uniemożliwić nam kontynuowanie jazdy. Czy istnieje rozwiązanie, które mimo to pozwala nam na kontynuowanie jazdy i dotarcie do wcześniej wyznaczonego celu? Tak, jak najbardziej — jako auto pomoc drogowa Kraków i okolice wykonujemy na zlecenie klienta awaryjne uruchamianie samochodu.

98%
Klientów nas poleca!
Awaryjne uruchamianie auta, pomoc drogowa Kraków 24h.

AutoholKrakow.pl
ZAPEWNIA!

Pełną dyspozycyjność 24h/7

Najlepszą auto pomoc drogową w Krakowie

Konkurencyjne ceny w naszym regionie, sprawdź

Duże umiejętności mechaniczne i doświadczenie

Satysfakcję z oferowanych przez nas usług

Auto pomoc drogowa Kraków i okolice

Nasi pracownicy oferują wsparcie przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, włącznie z niedzielami oraz dniami wolnymi od pracy (dni świąteczne). Taki stan rzeczy sprawia, że właściwie w każdej chwili jesteśmy gotowi do podjęcia szybkich i zdecydowanych działań na terenie Krakowa oraz innych okolicznych miastach. Cel, do którego osiągnięcia dążymy, jest bardzo prosty: sprawić, aby klienci mogli zawsze w krótkim czasie otrzymać niezbędną pomoc i pozbyć się problemu, jakim jest unieruchomione.

Jeśli przyczyna, która doprowadziła do unieruchomienia auta, jest trudna do ustalenia na miejscu, w tym np. na  środku drogi, odholujemy samochód do sprawdzonego warsztatu.

Nasza oferta w zakresie „awaryjne uruchamiania auta” obejmuje takie rozwiązania jak:

  • krótki czas dojazdu w miejsce wskazane w przez klienta,
  • sprawdzenie stanu, w jakim znajduje się akumulator samochodowy — praktyka i wieloletnie doświadczenie pokazuje nam, że rozładowany akumulator to jedna z częstszych przyczyn, które prowadzą do problemów z odpaleniem pojazdu,
  • wymiana bezpieczników — jeśli jest to konieczne, nasi pracownicy zajmą się wymianą uszkodzonych bezpieczników na nowe,
  • wykonanie drobnych napraw — jeśli w trakcie sprawdzania akumulatora itp. okaże się, że są inne problemy do rozwiązania (w tym np. wymiana żarówek itp.), również się tym zajmiemy.

Nasi wykwalifikowani mechanicy, elektrycy i elektronicy mają doświadczenie w rozwiązywaniu różnorodnych problemów drogowych. Znają najnowsze technologie i metody naprawy, co pozwala im szybko i sprawnie rozwiązywać problemy, które mogą wystąpić w Twoim samochodzie.

Jeśli spotkają Cię problemy z odpaleniem samochodu lub inne awarie, nie zwlekaj i skontaktuj się z naszym personelem. Zawsze jesteśmy gotowi, by zapewnić profesjonalne wsparcie i szybko oraz sprawnie rozwiązać problemy, z którymi borykasz się jako kierowca.