Witaj, prawdopodobnie w najlepszej auto pomocy drogowej w Krakowie!

Zadzwoń po lawetę! (+48) 733-349-906

Laweta Świątniki Górne — Pomoc drogowa 24h!

Profesjonalna pomoc drogowa 24h w Świątnikach Górnych

Kiedykolwiek dotknie Cię nagły problem z samochodem w mieście Świątniki Górne powiecie Krakowskim, zawsze pomyśl o Krakowskiej lawecie — sprawdzonej grupie skoncentrowanej na dostarczaniu pomocy drogowej 24h. W tej publikacji dowiesz się, jak nasza grupa specjalistów jest gotowa do sprostania problemom, które czekają na drodze — od lawetowania, poprzez dowóz paliwa, po awaryjne uruchamiania samochodu i drobne naprawy na trasie. Bez względu na to, czy jesteś w sercu Krakowa, czy na w okolicy — zawsze jesteśmy do dyspozycji!


Świadczymy usługi pomocy drogowej:

 • autolaweta lub laweta,
 • holowanie aut,
 • dowóz paliwa,
 • wymiana kola na trasie,
 • awaryjne uruchamianie auta,
 • drobne naprawy na drodze,
 • wyciągnie auta z rowu lub zaspy.
98%
Klientów nas poleca!
Laweta Świątniki Górne, pomoc drogowa i holowanie aut, drobne naprawy na drodze, wymiana koła na drodze, awaryjne uruchamianie auta.

Statystyki techniczne pomocy drogowej

Kilka statystyk o AutoholKrakow.pl

15

Lat
Doświadczenia

8

Dostępnych
Autolawet

2368

Zadowolonych
Klientów

Wprowadzenie do świata Auto Pomocy — Zawsze gotowi do działania.

W dobie, kiedy wszelkie sprawy dzieją się błyskawicznie, auto ulegające awarii to bardzo duży problem. Stąd, w ramach Lawety ze Świątnik Górnych, znamy zasadność dostarczania asysty auto pomocy, jest ona dostępna na telefon przez 24 godziny na dobę, zadzwoń za każdym razem, gdy jest ci potrzebna. Oferujemy swoje rozwiązania mieszkańcom regionu Świątnik Górnych, zapewniając błyskawiczną interwencję na każdą sytuację na drodze.

Obsługa różnorodnych pojazdów – adaptacyjność

W Lawecie ze Świątnik Górnych naszą, naszą specjalizacją obejmujemy szeroki zakres rodzajów pojazdów, którym jesteśmy w stanie pomóc. Niezależnie, czy mówimy tutaj o samochodach osobowych, do przewozu towarów, dużych, małych, czy motocyklach, potrafimy poradzić sobie z każdym problemem. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że każdy pojazd ma swoje specyficzne potrzeby, wobec tego nasze usługi są dostosowywane do określonej sytuacji. Nasza flota lawet jest w stanie obsłużyć prawie wszelkie typ pojazdów — od małych samochodów miejskich, poprzez SUV-y i vany, po duże pojazdy do przewozu towarów oraz aut ciężarowych. Umiejętność posługiwania się rozbudowanymi typami pojazdów, łącząc to z wprawą i profesjonalizmem naszego zespołu, sprawia, że jesteśmy w stanie stawić czoła praktycznie każdym problemom w trasie. Na dodatek, świadczymy również wsparcie dla motocyklistów. Wiem, że usterka lub wypadek z udziałem motocykla jest nie tylko mechanicznym wyzwaniem, ale również pokaźną dawką dużego stresu dla motocyklisty. Dlatego stajemy na wysokości zadania, by zaoferować efektywną i ekspresową pomoc, redukując stres powiązany z tej sytuacją do minimum.

Niezawodność bez względu na porę dnia — działamy non-stop

Dostrzeżenie pilnych wymagań klientów jest podstawę naszej pracy. Dlatego w Krakowskiej Lawecie, oferujemy pomoc drogową 24h. Bez względu czy jest to środek nocy lub szczyt dniówki, jesteśmy gotowi do podjęcia akcji. Nasz ekipa specjalistów będzie na miejscu, by zapewnić Ci fachową i błyskawiczną pomoc.

Obszar działania auto pomocy 24h

Naszą domeną jest zaoferowanie wszechstronnego wsparcia na drodze:

 • holowanie samochodu lawetą,
 • dowóz paliwa,
 • wymiana koła na trasie,
 • awaryjne uruchamianie pojazdu,
 • podstawowe drobne naprawy na drodze,
 • wyciąganie samochodów z rowu lub śniegowej zaspy,
 • pewność i profesjonalizm z AutoholKrakow.pl

Z AutoholKrakow.pl masz pewność ekspresowej i doświadczonej interwencji w każdym miejscu w Świątnikach Górnych i okolicy. Polegaj na ekspertach od naszej auto pomocy. Zawsze jesteśmy gotowi by Ci pomóc, dzięki naszemu doświadczonemu zespołowi i nowoczesnemu wyposażeniu, żadna awaria, kolizja czy inne zdarzenie nie stanowi dla nas problemu. Zadzwoń do nas!