Witaj, w najlepszej auto pomocy drogowej w Krakowie!

Zadzwoń po lawetę! (+48) 733-349-906

Drobne naprawy na drodze w Krakowie — Dostępne 24/7

Drobne naprawy na drodze — Natychmiastowa pomoc i szybka reakcja w Krakowie!

Awaria samochodu podczas podróży jest o tyle powszechnym, co poważnym problemem. Staje się on szczególnie groźny w sytuacji, gdy pojazd zostaje unieruchomiony np. w trakcie podróży służbowej czy wyjazdu na wakacje. Niestety, usunięcie usterki we własnym zakresie nie zawsze jest możliwe. Przykładowo, kierowca może mieć kłopot z ustaleniem, co uległo uszkodzeniu. Mamy jednak rozwiązanie w takiej sytuacji. Nasza firma to auto pomoc drogowa Kraków i okolice. W ramach świadczonych usług oferujemy m.in. drobne naprawy na miejscu. Dlaczego warto korzystać z pomocy drogowej?

98%
Klientów nas poleca!
Drobne naprawy na drodze - AutohollKrakow.pl

AutoholKrakow.pl
ZAPEWNIA!

Pełną dyspozycyjność 24h/7

Najlepszą auto pomoc drogową w Krakowie

Konkurencyjne ceny w naszym regionie, sprawdź

Duże umiejętności mechaniczne i doświadczenie

Satysfakcję z oferowanych przez nas usług

Awaria samochodu może przytraf się każdemu…

Awaria samochodu podczas podróży bierze się z różnych przyczyn. Z naszego doświadczenia, które zdobywamy w ramach codziennej współpracy z klientami, wynika, że przyczynami są między innymi:

  • brak paliwa,
  • usterka immobilizera,
  • przedziurawione opony,
  • przepalenie bezpiecznika,
  • problemy z pracą układu chłodniczego (może być to np. wyciek płynu w związku z pękniętym przewodem),
  • zablokowanie hamulców.

oraz wiele innych.

…ale mamy na to sposób!

Jeśli spotka Cię problem, jakim jest awaria samochodu na drodze i zależy Ci na czasie, dobrym pomysłem jest skorzystanie z pomocy drogowej. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników, którzy na co dzień radzą sobie z różnego rodzaju awariami aut. To właśnie dzięki kompetencjom są oni w stanie w krótkim czasie ustalić przyczynę problemu oraz — jeśli jest to tylko możliwe — usunąć ją na miejscu.

Awaria auta podczas podróży z pewnością jest stresującym doświadczeniem. Nie bez znaczenia jest również to, że obniża ona bezpieczeństwo ruchu na drodze (stojący przy drodze lub bezpośrednio na jezdni samochód to dla pozostałych uczestników ruchu drogowego kolejna przeszkoda do pokonania). Niestety, nie zawsze można liczyć na pomoc znajomych czy innych kierowców — często nie mają oni po prostu czasu, by móc Ci pomóc. To właśnie dlatego warto zdecydować się na usługi pomocy drogowej. Przedmiotem działalności naszej firmy jest pomoc drogowa w Krakowie i okolicznych terenach. Zadzwoń do nas, a mechanicy przyjadą we wskazane miejsce. Ponieważ jesteśmy dostępni:

  • 24 godziny na dobę,
  • siedem dni w tygodniu,
  • w dni ustawowo wolne od pracy oraz święta,

możesz liczyć na nas zawsze, gdy spotka Cię problem w postaci awarii na drodze!