Witaj, prawdopodobnie w najlepszej auto pomocy drogowej w Krakowie!

Zadzwoń po lawetę! (+48) 733-349-906

Laweta Stare Miasto — Pomoc drogowa 24h!

Pomoc drogowa – Twoje wsparcie na wypadek problemów w podróży

Jeśli myślisz, iż pomoc drogowa zajmuje się tylko holowaniem aut, to się mylisz. W praktyce to rodzaj działalności, który wiąże się ze znacznie większym zakresem usług.
Laweta Stare Miasto – to nie tylko holowanie

Pomoc drogowa w Starym Mieście to nie tylko firma zajmująca się holowaniem samochodów. Oferuje także szeroki zakres usług powiązanych z motoryzacją. Na przykład często przeprowadza również reperacje niewielkich awarii na miejscu – i świetnie to widać, kiedy mowa o firmie AutoholKrakow.pl.

Jeśli Twoje auto ma problem, nasi profesjonalni mechanicy mogą dojechać do Ciebie i dokonać naprawy na miejscu. Dodatkowo, firma proponuje również usługi związane z transportem aut. Jeżeli potrzebujesz przewieźć swój pojazd w inne miejsce, laweta Stare Miasto może to zrobić dla Ciebie.

Posiadamy niezbędny sprzęt i doświadczenie, żeby zapewnić bezpieczny transport Twojego auta. Jest wiele motywów, dla których możesz potrzebować usług firmy lawetującej ze Starego Miasta, nie tylko w przypadku awarii samochodu. Jesteśmy elastyczni i gotowi sprostać wszystkim Twoim potrzebom powiązanym z motoryzacją.


98%
Klientów nas poleca!
Laweta Stare Miasto, pomoc drogowa i holowanie aut, drobne naprawy na drodze, wymiana koła na drodze, awaryjne uruchamianie auta.

Statystyki techniczne pomocy drogowej

Kilka statystyk o AutoholKrakow.pl

15

Lat
Doświadczenia

8

Dostępnych
Autolawet

2368

Zadowolonych
Klientów

Wśród bazowych usług są:

  • pomoc drogowa,
  • laweta całodobowo,
  • holowanie auta,
  • wyciągnie auta z rowu lub zaspy.

Ale to nie wszystko!

Pomoc drogowa pomaga też w drobniejszych sprawach

Pomoc drogowa to usługa, która nie tylko wspiera w poważnych przypadkach, ale również w drobniejszych sprawach. Bez względu na to, czy potrzebujemy awaryjnego odpalenia auta, wymiany koła czy odtransportowania samochodu na stację benzynową, pomoc drogowa jest zawsze na wyciągnięcie ręki.

Drobne problemy w trasie mogą stanowić duży problem dla naszej podróży i kreują niebezpieczeństwo zarówno dla nas, jak i innych uczestników ruchu. Z tej przyczyny ważne jest, aby mieć na uwadze, że pomoc drogowa jest tu po to, by nam pomóc w każdej sytuacji.

Niezależnie od tego, czy znajdujemy się kilka kilometrów od domu czy na odległej trasie, pomoc drogowa dostarcza nam profesjonalną i szybką pomoc. Dzięki temu możemy mieć pewność, iż nasze niewielkie kłopoty na drodze zostaną usunięte, a my będziemy w stanie kontynuować naszą podróż spokojnie i bez nerwów.

Wsparcie w Starym Mieście

AutoholKrakow.pl to przedsiębiorstwo, które pracuje nie tylko w Starym Mieście, lecz również w reszcie regionu, więc warto zanotować tę nazwę. A w jakich jeszcze sprawach możesz wezwać pracowników pomocy drogowej?

A więc mogą to być choćby takie momenty, jak:

  • transport aut na większe odległości,
  • dowóz paliwa,
  • wymiana koła na trasie,
  • awaryjne uruchamianie auta,
  • ale też wszelkiego typu drobne naprawy na drodze.