Witaj, w najlepszej auto pomocy drogowej w Krakowie!

Zadzwoń po lawetę! (+48) 733-349-906

FAQ — Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Odkryj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania naszych klientów!

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o prezentowanej przez nas ofercie? Jeśli tak, to przeczytaj odpowiedzi na poniższe pytania!

Oferujemy kompleksowe usługi związane z pomocą drogową. Dzięki temu możesz liczyć m.in. na takie formy wsparcia jak: holowanie pojazdów, naprawa drobnych usterek w samochodzie, dowóz paliwa czy otwieranie zablokowanych samochodów.

To nic trudnego. Wystarczy, że zadzwonisz na numer, który znajdziesz na stronie internetowe. Oprócz tego możesz skorzystać z formularza kontaktowego. Niezależnie od formy kontaktu będziemy od Ciebie potrzebować danych na temat rodzaju awarii oraz lokalizacji, w której się znajdujesz.

Tak, jak najbardziej. Jako pomoc drogowa jesteśmy dostępni przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, w tym również w nocy. Na AutoholKraków.pl możesz liczyć o każdej porze.

Staramy się dotrzeć jak najszybciej, choć oczywiście rzeczywisty czas przyjazdu zależy od wielu czynników (odległość, warunki pogodowe, natężenie ruchu). Zwykle docieramy na miejsce w ciągu 30-45 minut.

Akceptujemy zarówno płatności gotówkowe, jak i karty płatnicze. Nasi kierowcy posiadają terminale, aby umożliwić Ci dokonanie płatności.

Tak, w ramach naszej oferty zajmujemy się również holowaniem samochodów z użyciem lawety oraz autolawety (autotransportera). Tak czy inaczej, jesteśmy w stanie zapewnić Ci bezpieczne i profesjonalne holowanie.

Tak, posiadamy ubezpieczenie, co z Twojego punktu widzenia oznacza dodatkowe zabezpieczenie podczas korzystania z naszych usług.

Tak, staramy się w miarę możliwości naprawić drobne usterki na miejscu, w którym samochód został unieruchomiony na drodze. Oczywiście, jeśli naprawa jest niemożliwa, zapewnimy holowanie pojazdu do najbliższego warsztatu.

Nasze usługi w zakresie pomocy drogowej są dostępne w Krakowie oraz okolicznych terenach.

Tak, nasze usługi w zakresie pomocy drogowej są dostępne także wtedy, gdy doszło do wypadku. Nasi pracownicy pomogą Ci, dbając o bezpieczne przewiezienie pojazdu do wyznaczonego miejsca.


Zadaj nam swoje własne pytanie. Po moderacji pytanie wraz z odpowiedzią zostanie dopisane do powyższej listy pytań i odpowiedzi faq.

Twoja wiadomość została wysłana. Wkrótce się z Tobą skontaktuję!
Coś poszło nie tak, wiadomość nie została wysłana!