Witaj, prawdopodobnie w najlepszej auto pomocy drogowej w Krakowie!

Zadzwoń po lawetę! (+48) 733-349-906

Laweta Krowodrza — Pomoc drogowa 24h!

Pomoc drogowa – Twoje wsparcie na wypadek problemów w podróży

Jeśli sądzisz, że pomoc drogowa zajmuje się tylko holowaniem aut, to jesteś w błędzie. W rzeczywistości to rodzaj działalności, który wiąże się ze znacznie większym zakresem działań.

Laweta Krowodrza – nie tylko holowanie

Pomoc drogowa Krowodrza to nie tylko firma zajmująca się holowaniem samochodów. Oferuje również rozległy zakres usług związanych z motoryzacją. Na przykład często wykonuje także naprawy drobnych awarii na miejscu – i świetnie to widać, kiedy chodzi o firmę AutoholKrakow.pl.

Jeżeli Twój samochód ma problem, nasi profesjonalni fachowcy mogą dotrzeć do Ciebie i wykonać naprawy na miejscu. Dodatkowo, przedsiębiorstwo proponuje również usługi związane z transportem samochodów. Jeżeli potrzebujesz przewieźć swoje auto w inną lokalizację, laweta Krowodrza może to zrobić dla Ciebie.

Posiadamy odpowiedni sprzęt i wiedzę, żeby zagwarantować bezpieczny transport Twojego auta. Istnieje wiele motywów, dla których możesz chcieć usługi firmy lawetującej z Krowodrza, nie tylko w przypadku usterki pojazdu. Jesteśmy elastyczni i gotowi sprostać wszystkim Twoim potrzebom związanym z motoryzacją.

98%
Klientów nas poleca!
Laweta Krowodrza, pomoc drogowa i holowanie aut, drobne naprawy na drodze, wymiana koła na drodze, awaryjne uruchamianie auta.

Statystyki techniczne pomocy drogowej

Kilka statystyk o AutoholKrakow.pl

15

Lat
Doświadczenia

8

Dostępnych
Autolawet

2368

Zadowolonych
Klientów

Oczywiście, wśród podstawowych usług są:

  • pomoc drogowa,
  • laweta lub autolaweta 24h,
  • holowanie auta,
  • wyciągnie auta z rowu lub zaspy.

Ale to nie wszystko!

Pomoc drogowa pomaga też w drobniejszych sprawach

Pomoc drogowa to usługa, która nie tylko wspiera w ciężkich sytuacjach, ale również w drobniejszych sprawach. Bez względu na to, czy chcemy awaryjnego uruchomienia auta, wymiany koła czy przewiezienia samochodu na stację benzynową, pomoc drogowa jest zawsze na wyciągnięcie ręki.

Drobne problemy w trasie mogą stanowić duży szkopuł dla naszej podróży i stwarzają niebezpieczeństwo zarówno dla nas, jak i innych kierowców. Z tej przyczyny istotne jest, aby mieć na uwadze, że pomoc drogowa jest tu po to, by nam pomóc w każdej sytuacji.

Niezależnie od tego, czy znajdujemy się kilka kilometrów od domu czy na dalekiej trasie, pomoc drogowa dostarcza nam kompetentną i szybką pomoc. Dzięki temu możemy mieć pewność, iż nasze drobne problemy na drodze zostaną rozwiązane, a my będziemy w stanie kontynuować naszą podróż bezpiecznie i bez stresu.

Wsparcie w Krakowie i okolicznych miejscowościach

AutoholKrakow.pl to przedsiębiorstwo, które działa nie tylko w Krakowie, ale też w okolicznych terenach, więc warto zapamiętać tę nazwę. A w jakich jeszcze sprawach możesz wezwać pracowników pomocy drogowej?

A więc mogą to być chociażby takie momenty, jak:

  • transport aut na większe odległości,
  • dowóz paliwa,
  • wymiana koła na trasie,
  • awaryjne uruchamianie auta,
  • ale też wszelkiego typu drobne naprawy na drodze.