Witaj, w najlepszej auto pomocy drogowej w Krakowie!

Zadzwoń po lawetę! (+48) 733-349-906

Szybka wymiana koła na trasie w Krakowie — Dostępni 24/7

Natychmiastowa wymiana koła — Twoje bezpieczeństwo na drodze to nasz priorytet!

Jako całodobowa auto pomoc drogowa Kraków i okolice zapewniamy wsparcie, które może okazać się wprost nieocenione, jeśli dojdzie do niespodziewanej usterki podczas podróży.

Wyobraź sobie, spokojnie przemierzasz kilometr za kilometrem, jadąc do klienta lub kogoś bliskiego, gdy dudniący dźwięk przerywa Ci spokojną podróż. Okazuje się, że opona pękła, a Ty nie masz umiejętności lub chęci, by we własnym zakresie uporać się z problemem.

98%
Klientów nas poleca!
Wymiana kola na trasie, auto pomoc drogowa Kraków 24h.

AutoholKrakow.pl
ZAPEWNIA!

Pełną dyspozycyjność 24h/7

Najlepszą auto pomoc drogową w Krakowie

Konkurencyjne ceny w naszym regionie, sprawdź

Duże umiejętności mechaniczne i doświadczenie

Satysfakcję z oferowanych przez nas usług

Zapewne nie jest to sytuacja, której pragniesz doświadczyć. Niestety, jest ona dość powszechna i może przytrafić się każdemu — także doświadczonym kierowcom. Może być ona spowodowana przez tak trywialne  i niemożliwe do przewidzenia czynniki jak na przykład znajdujące się na drodze odłamki szkła, metalowe elementy czy po prostu dziura w nawierzchni drogi.

Jeśli nie masz ze sobą koła zapasowego lub zestawu naprawczego, sytuacja może stać się naprawdę problematyczna, a znajomi/przyjaciele nie zawsze są w stanie zmienić swoje plany, by przyjechać Ci z pomocą.

Auto pomoc drogowa Kraków.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze wsparcie?

Jeśli przytrafiło Ci się pechowe zdarzenie w postaci wypadku na drodze, rozwiązaniem problemu może być skorzystanie z usług profesjonalnej pomocy drogowej. Nasza firma właśnie tym się zajmuje. Na co dzień — rozumiemy przez to nie tylko dni robocze, ale także soboty, niedziele oraz dni świąteczne przez dwadzieścia cztery godziny na dobę — oferujemy wsparcie w celu wymiany uszkodzonego koła w samochodzie, wykonując m.in. następujące czynności:

  • odkręcamy śruby na felgach,
  • umieszczamy lewarek pod autem, by podnieść samochód o kilka centymetrów,
  • odkręcamy śruby i usuwamy stare, uszkodzone koło,
  • zakładamy koło zapasowe.

Współpraca z nami jest bardzo prosta, a zapewnienie szybkiej i sprawnej pomocy drogowej na terenie Krakowa i okolicznych terenach stanowi nasz priorytet. Wystarczy, że zgłosisz się do nas telefonicznie lub poprzez kontakt telefoniczny, a szybko wyślemy zespół we wskazane przez Ciebie miejsce. Jeśli oprócz wymiany koła potrzebne będzie dokonanie drobnej naprawy, zajmiemy się również tym.

Skontaktuj się z nami, a dostaniesz to, co w przypadku awarii na drodze jest niezbędne — szybka i sprawna pomoc.