Witaj, prawdopodobnie w najlepszej auto pomocy drogowej w Krakowie!

Zadzwoń po lawetę! (+48) 733-349-906

Laweta Mistrzejowice — Pomoc drogowa 24h!

Drogowa pomoc — Twoje, wasze wsparcie w przypadku problemów z samochodem na trasie

Jeśli sądzisz, że pomoc drogowa zajmuje się tylko holowaniem aut, to się mylisz. W praktyce to rodzaj działalności, który jest związany ze znacznie większym zakresem usług.

Laweta Mistrzejowice – to nie jedynie holowanie

Pomoc drogowa Mistrzejowice to nie tylko firma zajmująca się holowaniem samochodów. Proponuje również szeroki zakres usług związanych z motoryzacją. Na przykład często przeprowadza również naprawy niewielkich awarii na miejscu — i doskonale to widać, gdy mowa o firmie AutoholKrakow.pl.

Jeżeli Twój samochód ma problem, nasi wykwalifikowani mechanicy mogą dojechać do Ciebie i dokonać naprawy na miejscu. Co więcej, przedsiębiorstwo proponuje też usługi związane z przetransportowaniem aut. Jeśli potrzebujesz przewieźć swoje auto w inną lokalizację, laweta Mistrzejowice może to wykonać dla Ciebie.

  • dzwoń od poniedziałku do niedzieli,
  • w święta również 24h na dobę.
98%
Klientów nas poleca!
Laweta Mistrzejowice, pomoc drogowa i holowanie aut, drobne naprawy na drodze, wymiana koła na drodze, awaryjne uruchamianie auta.

Statystyki techniczne pomocy drogowej

Kilka statystyk o AutoholKrakow.pl

15

Lat
Doświadczenia

8

Dostępnych
Autolawet

2368

Zadowolonych
Klientów

Posiadamy odpowiedni sprzęt i doświadczenie, aby zapewnić bezpieczny transport Twojego auta. Istnieje wiele powodów, dla których możesz chcieć usług firmy lawetującej z Mistrzejowic, nie tylko w przypadku usterki samochodu. Jesteśmy elastyczni i gotowi sprostać wszystkim Twoim potrzebom powiązanym z motoryzacją.

Oczywiście, wśród bazowych usług są:

  • pomoc drogowa,
  • holowanie auta,
  • wyciągnie auta z rowu lub zaspy.

Ale to nie wszystko!

Pomoc drogowa pomaga też w drobniejszych sprawach

Pomoc drogowa to usługa, która nie tylko wspiera w poważnych sytuacjach, lecz także w drobniejszych sprawach. Bez względu na to, czy potrzebujemy awaryjnego uruchomienia auta, wymiany koła czy odtransportowania samochodu na stację benzynową, pomoc drogowa jest zawsze na wyciągnięcie ręki.

Drobne kłopoty na drodze mogą stanowić duży szkopuł dla naszej podróży i stwarzają zagrożenie zarazem dla nas, jak i innych kierowców. Z tej przyczyny ważne jest, aby mieć na uwadze, że pomoc drogowa jest tu po to, by nam pomóc w każdej sytuacji.

Niezależnie od tego, czy znajdujemy się kilka kilometrów od domu, czy na dalekiej trasie, pomoc drogowa dostarcza nam profesjonalną i szybką pomoc. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nasze niewielkie kłopoty na drodze zostaną rozwiązane, a my będziemy w stanie kontynuować naszą podróż bezpiecznie i bez nerwów.

Wsparcie w całych Mistrzejowicach

AutoholKrakow.pl to przedsiębiorstwo, które pracuje nie tylko w Mistrzejowicach, lecz również w reszcie rejonu Krakowa, więc warto zanotować tę markę. A w jakich jeszcze sytuacjach możesz wezwać pracowników pomocy drogowej? Otóż mogą to być choćby takie momenty, jak:

  • transport aut na większe odległości lawetą czy autolawetą,
  • dowóz paliwa,
  • wymiana koła na trasie,
  • awaryjne uruchamianie auta,
  • ale też wszelkiego typu drobne naprawy na drodze.