Witaj, w najlepszej auto pomocy drogowej w Krakowie!

Zadzwoń po lawetę! (+48) 733-349-906

Wyciąganie aut z rowu/zaspy 24/7 w Krakowie

Zawsze gotowi na drogę — Twoja auto pomoc w Krakowie i okolicach!

Jeśli Twoje auto utknęło w rowie lub zaspie śnieżnej, a o to wbrew pozorom nietrudno nawet w przypadku kierowców, będziesz potrzebować profesjonalnej pomocy. Jak należy zachować się w takiej sytuacji? Cóż, na pewno błędem jest załamywanie rąk. Znacznie lepszym wyjściem jest skorzystanie z profesjonalnych usług, jakie oferuje auto pomoc drogowa Kraków i okolice w zakresie wyciągania auta z rowu lub zaspy.

Wyciąganie auta z rowu lub zaspy. Profesjonalne wsparcie w kryzysowych sytuacjach!


98%
Klientów nas poleca!
Wyciąganie auta z rowu lub zaspy, pomoc drogowa Kraków.

AutoholKrakow.pl
ZAPEWNIA!

Pełną dyspozycyjność 24h/7

Najlepszą auto pomoc drogową w Krakowie

Konkurencyjne ceny w naszym regionie, sprawdź

Duże umiejętności mechaniczne i doświadczenie

Satysfakcję z oferowanych przez nas usług

Pomoc drogowa Kraków i okolice 24h!

Oferowana przez naszą firmę pomoc drogowa to wsparcie, które obejmuje między innymi wyciąganie pojazdów znajdujących się w rowach lub zaspach. Szczególnie w porze jesiennej lub zimowej może się zdarzyć, że Twój samochód utknie w błocie, śniegu itp. Niestety, samodzielne uporanie się z tym problemem może być bardzo trudne lub nawet niewykonalne. W takiej sytuacji mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość, ponieważ jesteśmy w stanie zapewnić niezbędną pomoc.

Główny obszar naszego działania to Kraków oraz okoliczne tereny. Jeśli problem w postaci unieruchomionego auta spotka Cię właśnie w tej okolicy, skontaktuj się z nami telefoniczne lub poprzez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie internetowej. Gwarantujemy Ci, że w krótkim czasie uporamy się z sytuacją.

Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnego wsparcia, jeśli samochód utknął w rowie lub zaspie?

Bardzo łatwo sprawić, by auto utknęło w zaspie czy rowie — wystarczy do tego mokra lub oblodzona nawierzchnia oraz gwałtowne hamowanie w nieodpowiednim momencie. Znacznie trudniej jest samemu wykaraskać się z tego typu problemu. Dzięki nam jednak nie musisz się już o to obawiać

Dlaczego warto nam zaufać, jeśli chodzi o pomoc na drodze? Ważne jest nie tylko to, że nasza firma stawia na szybką reakcję. Profesjonalizm, którym cechują się pracownicy naszej firmy, pozwala również na dokonanie drobnych napraw, w tym np.

  • wymiana żarówek,
  • napompowanie opon,
  • wymiany uszkodzonego koła.

Skontaktuj się niezwłocznie z naszymi pracownikami, jeśli potrzebujesz profesjonalnego wsparcia z zakresu pomocy drogowej. Niezależnie od tego, z jakim problemem na drodze się spotkałeś, zrobimy wszystko, by móc Ci pomóc i umożliwić kontynuowanie pechowo przerwanej podróży.