Witaj, prawdopodobnie w najlepszej auto pomocy drogowej w Krakowie!

Zadzwoń po lawetę! (+48) 733-349-906

Laweta Bieńczyce — Pomoc drogowa 24h!

Pomoc drogowa 24h — Twoje wsparcie na wypadek problemu z autem na drodze

Jeśli myślisz, iż pomoc drogowa zajmuje się tylko holowaniem aut, to jesteś w błędzie. W praktyce to rodzaj działalności, który jest związany ze znacznie szerszym zakresem działań.

Laweta Bieńczyce – nie tylko holowanie

Pomoc drogowa Bieńczyce to nie tylko przedsiębiorstwo zajmujące się holowaniem samochodów. Proponuje także rozległy zakres usług powiązanych z motoryzacją. Na przykład często wykonuje też naprawy niewielkich usterek na miejscu — i świetnie to widać, gdy mowa o firmie AutoholKrakow.pl.

Jeśli Twój samochód ma problem, nasi profesjonalni fachowcy mogą dojechać do Ciebie i dokonać naprawy na miejscu. Co więcej, firma oferuje też usługi związane z transportem samochodów. Jeśli potrzebujesz przewieźć swój pojazd w inną lokalizację, laweta Bieńczyce może to zrobić dla Ciebie.

  • 7 dni pracy w tygodniu,
  • święta i niedziele również, zadzwoń!
98%
Klientów nas poleca!
Laweta Bieńczyce, pomoc drogowa i holowanie aut, drobne naprawy na drodze, wymiana koła na drodze, awaryjne uruchamianie auta.

Statystyki techniczne pomocy drogowej

Kilka statystyk o AutoholKrakow.pl

15

Lat
Doświadczenia

8

Dostępnych
Autolawet

2368

Zadowolonych
Klientów

Mamy niezbędny sprzęt i wiedzę, żeby zapewnić bezpieczny transport Twojego samochodu. Jest wiele motywów, dla których możesz potrzebować usług firmy lawetującej z Bieńczyc, nie tylko w przypadku usterki samochodu. Jesteśmy elastyczni i gotowi sprostać wszystkim Twoim potrzebom powiązanym z motoryzacją.

Oczywiście, wśród bazowych usług są:

  • pomoc drogowa,
  • holowanie auta,
  • wyciągnie auta z rowu lub zaspy.

Ale to nie wszystko!

Pomoc drogowa pomaga też w drobniejszych sprawach

Pomoc drogowa to usługa, która nie tylko wspiera w poważnych sytuacjach, lecz także w drobniejszych sprawach. Bez względu na to, czy chcemy awaryjnego uruchomienia samochodu, wymiany koła czy przewiezienia samochodu na stację benzynową, pomoc drogowa jest zawsze na wyciągnięcie ręki.

Drobne problemy na drodze mogą stanowić duży problem dla naszej podróży i kreują zagrożenie zarówno dla nas, jak i innych uczestników ruchu. Dlatego istotne jest, aby mieć na uwadze, że pomoc drogowa jest tu po to, by nam pomóc w każdej sytuacji.

Niezależnie od tego, czy jesteśmy kilka kilometrów od mieszkania czy na dalekiej trasie, pomoc drogowa dostarcza nam fachową i szybką pomoc. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nasze drobne problemy na drodze zostaną usunięte, a my będziemy w stanie kontynuować naszą podróż spokojnie i bez nerwów.

Wsparcie w całych Bieńczycach

AutoholKrakow.pl to przedsiębiorstwo, które działa nie tylko w Bieńczycach, ale też w reszcie Krakowa, więc warto pamiętać tę nazwę. A w jakich jeszcze sytuacjach możesz liczyć na pracowników pomocy drogowej? Otóż mogą to być, chociażby takie momenty, jak:

  • transport aut na większe odległości autolawetą lub lawetą 24h,
  • dowóz paliwa,
  • wymiana koła na trasie,
  • awaryjne uruchamianie auta,
  • ale też wszelkiego typu drobne naprawy na drodze.