Witaj, w najlepszej auto pomocy drogowej w Krakowie!

Zadzwoń po lawetę! (+48) 733-349-906

Całodobowy dowóz paliwa w Krakowie i okolicach

Brak paliwa? Z nami szybko wznowisz podróż!

Oferowane przez nas wsparcie w zakresie pomocy drogowej to nie tylko holowanie auta czy pomoc w wykonaniu napraw w samochodzie. Wręcz przeciwnie — powodem awaryjnego zatrzymania auta mogą bowiem okazać się takie pozornie trywialne problemy, jak brak paliwa.

Tak czy inaczej, jeśli skończy Ci się paliwo na środku ruchliwej autostrady lub na nieuczęszczanej, oddalonej od innych miejscowości drodze, wsparcie ze strony naszych pracowników może okazać się niezbędne.


98%
Klientów nas poleca!
Płatność za dowóz paliwa telefonem lub kartą w Krakowie.

AutoholKrakow.pl
ZAPEWNIA!

Pełną dyspozycyjność 24h/7

Najlepszą auto pomoc drogową w Krakowie

Konkurencyjne ceny w naszym regionie, sprawdź

Duże umiejętności mechaniczne i doświadczenie

Satysfakcję z oferowanych przez nas usług

Dowóz paliwa rozwiązaniem Twoich problemów!

Jeśli chodzi o naszą ofertę, możesz liczyć na szybką i skuteczną pomoc w awaryjnych sytuacjach. Zalicza się do nich także takie problemy, jak na przykład brak paliwa w samochodzie.

Jeśli podróżujesz autem po Krakowie lub po lub innych regionach małopolski, brak paliwa, brak paliwa może uniemożliwić Ci dotarcie do celu. Jeżeli nie chcesz angażować swoich przyjaciół lub znajomych do udzielenia pomocy (a może być to zadanie czasochłonne, w związku z czym nie każdy może pozwolić sobie na udzielenie takiej pomocy), mamy dla Ciebie proste rozwiązanie: Auto pomoc drogowa Kraków Laweta.

Pomoc w dowozie paliwa jest dostępna nieprzerwanie przez 24 godziny na dobę, nie tylko w dni robocze, ale także w soboty, niedziele oraz święta!


Wystarczy, że skontaktujesz się z nami:

a bez zbędnej zwłoki zapewnimy Ci dowóz paliwa wprost na wskazane miejsce. Priorytetem, na który kładziemy nacisk podczas realizowanych przez nas działań, jest szybkość i sprawność. Dzięki temu będziesz w stanie w krótkim czasie kontynuować przerwaną trasę.


Nie tylko dostarczenie paliwa

Warto przy tym wiedzieć, że nasze usługi to nie tylko dostarczenie paliwa do pustego baku, ale także wsparcie w zatankowaniu auta oraz awaryjnym uruchomieniu pojazdu. Dzięki temu możemy szybko rozwiązać problem, z jakim boryka się kierowca w podróży.

Ponieważ mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze takich problematycznych sytuacji, jesteśmy w stanie pomóc również w sytuacji, gdy klient przez nieuwagę lub z powodu niewiedzy zatankował nieodpowiedni rodzaj paliwa, w tym na przykład benzynę zamiast diesla lub odwrotnie. Jeśli do tego dojdzie, chętnie pomożemy Ci w opróżnieniu baku, napełnieniu go odpowiednim rodzajem paliwa, a następnie — uruchomieniu unieruchomionego samochodu. Dzięki temu dojedziesz na spotkanie biznesowe czy uroczystość rodzinną (w zależności od Twoich potrzeb).