Witaj, prawdopodobnie w najlepszej auto pomocy drogowej w Krakowie!

Zadzwoń po lawetę! (+48) 733-349-906

Laweta Nowa Huta — Pomoc drogowa 24h!

Pomoc drogowa — Twoje wsparcie na wypadek problemów w podróży

Jeśli myślisz, że pomoc drogowa zajmuje się tylko holowaniem aut, to jesteś w błędzie. W praktyce to rodzaj działalności, który wiąże się ze znacznie większym zakresem usług.

Laweta Nowa Huta – nie tylko holowanie

Pomoc drogowa Nowa hute to nie tylko przedsiębiorstwo zajmujące się holowaniem samochodów. Oferuje także rozległy zakres usług powiązanych z motoryzacją. Przykładowo często przeprowadza też reperacje drobnych usterek na miejscu — i świetnie to widać, gdy chodzi o firmę AutoholKrakow.pl.

Jeśli Twój samochód ma problem, nasi wykwalifikowani mechanicy mogą dotrzeć do Ciebie i dokonać naprawy na miejscu. Co więcej, firma proponuje również usługi powiązane z lawetowaniem samochodów. Jeśli potrzebujesz przewieźć swoje auto w inne miejsce, laweta Nowa Huta może to zrobić dla Ciebie.

  • pracujemy 24 h na dobę,
  • oraz weekendy i święta.
98%
Klientów nas poleca!
Laweta Nowa Huta, pomoc drogowa i holowanie aut, drobne naprawy na drodze, wymiana koła na drodze, awaryjne uruchamianie auta.

Statystyki techniczne pomocy drogowej

Kilka statystyk o AutoholKrakow.pl

15

Lat
Doświadczenia

8

Dostępnych
Autolawet

2368

Zadowolonych
Klientów

Mamy niezbędny sprzęt i doświadczenie, żeby zagwarantować bezpieczny transport Twojego samochodu. Istnieje wiele powodów, dla których możesz chcieć usług firmy lawetującej z Nowej Huty, nie tylko w przypadku usterki samochodu. Jesteśmy elastyczni i gotowi sprostać wszystkim Twoim potrzebom związanym z motoryzacją.

Oczywiście, wśród bazowych usług są:

  • pomoc drogowa,
  • holowanie auta,
  • wyciągnie auta z rowu lub zaspy.

Ale to nie wszystko!

Pomoc drogowa pomaga też w drobniejszych sprawach

Pomoc drogowa to usługa, która nie tylko pomaga w poważnych przypadkach, ale również w drobniejszych sprawach. Bez względu na to, czy chcemy awaryjnego uruchomienia samochodu, wymiany koła czy przewiezienia samochodu na stację benzynową, pomoc drogowa jest zawsze na wyciągnięcie ręki.

Drobne kłopoty w trasie mogą stanowić potężny szkopuł dla naszej podróży i stwarzają niebezpieczeństwo zarówno dla nas, jak i innych kierowców. Z tej przyczyny istotne jest, aby mieć na względzie, że pomoc drogowa jest tu po to, by nam pomóc w każdej sytuacji.

Niezależnie od tego, czy jesteśmy kilka kilometrów od mieszkania, czy na odległej trasie, pomoc drogowa dostarcza nam kompetentną i szybką pomoc. Dzięki temu możemy mieć pewność, iż nasze drobne problemy na drodze zostaną usunięte, a my będziemy mogli kontynuować naszą podróż bezpiecznie i bez nerwów.

Wsparcie w całej Nowej Hucie

AutoholKrakow.pl to firma, która działa nie tylko w Nowej Hucie, lecz również w pozostałej części Krakowa, więc warto zanotować tę nazwę. A w jakich jeszcze sytuacjach możesz wezwać pracowników pomocy drogowej? Otóż mogą to być choćby takie momenty, jak:

  • transport aut na większe odległości lawetą lub autalawetą,
  • dowóz paliwa,
  • wymiana koła na trasie,
  • awaryjne uruchamianie auta
  • ale też wszelkiego typu drobne naprawy na drodze.