Witaj, prawdopodobnie w najlepszej auto pomocy drogowej w Krakowie!

Zadzwoń po lawetę! (+48) 733-349-906

Laweta Wzgórza Krzesławickie — Pomoc drogowa 24h!

Auto pomoc drogowa — Wasze wsparcie w przypadku problemów na drodze

Jeśli myślisz, iż pomoc drogowa zajmuje się tylko holowaniem aut, to się mylisz. W rzeczywistości to rodzaj działalności, który wiąże się ze znacznie szerszym zakresem usług.

Laweta Wzgórza Krzesławickie – nie jedynie holowanie

Pomoc drogowa Wzgórza Krzesławickie to nie tylko przedsiębiorstwo zajmujące się holowaniem samochodów. Oferuje także szeroki zakres usług powiązanych z motoryzacją. Przykładowo często przeprowadza także reperacje drobnych usterek na miejscu – i świetnie to widać, kiedy chodzi o firmę AutoholKrakow.pl.

Jeżeli Twoje auto ma problem, nasi profesjonalni fachowcy mogą dojechać do Ciebie i dokonać naprawy na miejscu. Co więcej, przedsiębiorstwo proponuje również usługi powiązane z transportem aut. Jeśli potrzebujesz przewieźć swój pojazd w inne miejsce, laweta Wzgórza Krzesławickie może to wykonać dla Ciebie.

 • pracujemy w weekendy i święta,
 • 24 godziny na dobę.
98%
Klientów nas poleca!
Laweta Wzgórza Krzesławickie, pomoc drogowa i holowanie aut, drobne naprawy na drodze, wymiana koła na drodze, awaryjne uruchamianie auta.

Statystyki techniczne pomocy drogowej

Kilka statystyk o AutoholKrakow.pl

15

Lat
Doświadczenia

8

Dostępnych
Autolawet

2368

Zadowolonych
Klientów

Mamy odpowiedni sprzęt i doświadczenie, żeby zagwarantować bezpieczny transport Twojego auta. Jest wiele powodów, dla których możesz potrzebować usług firmy lawetującej ze Wzgórza Krzesławickie, nie tylko w przypadku awarii pojazdu. Jesteśmy elastyczni i gotowi sprostać wszystkim Twoim potrzebom powiązanym z motoryzacją.

Oczywiście, wśród bazowych usług są:

 • pomoc drogowa,
 • laweta lub autolaweta,
 • holowanie auta,
 • wyciągnie auta z rowu lub zaspy.

Ale to nie wszystko!

Pomoc drogowa pomaga też w drobniejszych sprawach

Pomoc drogowa to usługa, która nie tylko pomaga w ciężkich sytuacjach, ale również w drobniejszych sprawach. Bez względu na to, czy potrzebujemy awaryjnego odpalenia auta, wymiany koła czy przewiezienia samochodu na stację benzynową, pomoc drogowa jest zawsze na wyciągnięcie ręki.

Pomniejsze kłopoty w trasie mogą stanowić potężny problem dla naszej podróży i stwarzają zagrożenie zarazem dla nas, jak i innych kierowców. Z tej przyczyny istotne jest, aby mieć na względzie, że pomoc drogowa jest tu po to, by nam pomóc w każdej sytuacji.

Niezależnie od tego, czy znajdujemy się kilka kilometrów od domu, czy na odległej trasie, pomoc drogowa dostarcza nam profesjonalną i szybką pomoc. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nasze niewielkie problemy na drodze zostaną usunięte, a my będziemy w stanie kontynuować naszą podróż bezpiecznie i bez nerwów.

Wsparcie na całym Wzgórzu Krzesławickie

AutoholKrakow.pl to firma, która pracuje nie tylko w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie, lecz również w pozostałej części Krakowa, więc warto pamiętać tę markę. A w jakich jeszcze sytuacjach możesz wezwać pracowników pomocy drogowej? A więc mogą to być choćby takie momenty, jak:

 • transport aut na większe odległości autolawetą,
 • dowóz paliwa,
 • wymiana koła na trasie,
 • awaryjne uruchamianie auta,
 • ale też wszelkiego typu drobne naprawy na drodze.