Witaj, w najlepszej auto pomocy drogowej w Krakowie!

Zadzwoń po lawetę! (+48) 733-349-906

Holowanie pojazdów w Krakowie — Całodobowa pomoc drogowa

Holowanie aut w Krakowie — Niezawodne w nagłych wypadkach — Odkryj nasze usługi!

Holowanie lawetą to kolejna z wielu usług, które oferuje kierowcom nasza firma. Auto pomoc drogowa holowanie lawetą może odegrać istotną rolę w sytuacji, gdy auto zostanie unieruchomione wskutek poważnej awarii lub kolizji drogowej

Auto pomoc drogowa Kraków i okolice

Wakacje to czas, kiedy wielu kierowców korzysta z samochodów w inny sposób niż ma to w zwyczaju. Niestety, długie podróże wakacyjne nie służą autom, w szczególności tym wysłużonym. Nie bez znaczenia jest również fakt, że w okresie letnim drogi krajowe i autostrady są zatłoczone. Ale i w okresie jesiennym czy zimowym łatwo o nieszczęśliwe zdarzenie na drodze, które sprawi, że dalsza podróż ani holowanie z użyciem np. samochodu kolegi będzie niemożliwe.

Warto wiedzieć, że w takiej sytuacji możemy pozwolić sobie na skorzystanie z usług, jakie oferujemy wam jako auto pomoc drogowa AutoholKrakow.pl.

98%
Klientów nas poleca!
Holowanie auta lawetą Kraków i okolice 24h.

AutoholKrakow.pl
ZAPEWNIA!

Pełną dyspozycyjność 24h/7

Najlepszą auto pomoc drogową w Krakowie

Konkurencyjne ceny w naszym regionie, sprawdź

Duże umiejętności mechaniczne i doświadczenie

Satysfakcję z oferowanych przez nas usług

Holowanie pojazdu lawetą. Kiedy jest potrzebne?

Holowanie samochodu osobowego to niełatwe zadanie. Przeprowadzenie całej operacji z sukcesem wymaga odpowiedniego przygotowania, a także — a może nawet przede wszystkim — przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Holowanie jest konieczne m.in. wówczas, gdy doszło do kolizji lub wypadku, wskutek którego samochód nie może poruszać się samodzielnie. O ile drobne uszkodzenia karoserii nie uniemożliwiają dalszej jazdy, to jeśli dojdzie do poważnych uszkodzeń na przykład w obszarze układu chłodzenia, sytuacja wygląda zupełnie inaczej.

Jednocześnie, trzeba mieć na uwadze, że nie w każdej sytuacji holowanie samochodu jest możliwe lub bezpieczne. Jest tak między innymi w następujących sytuacjach:

  • uszkodzona karta uruchamiająca samochód,
  • blokada stacyjki.

Ponadto, holowanie auta bez lawety jest niedozwolone na przykład na autostradzie. Co należy zrobić w takiej sytuacji? Cóż, jedynym rozwiązaniem jest wezwanie lawety… a tego typu wsparcie oferujemy właśnie my. Pracujący u nas operatorzy są w stanie zapewnić odpowiednie wsparcie oraz bezpieczny transport pojazdu w miejsce wskazane przez klienta (może być to np. warsztat samochodowy).

Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a dojedziemy lawetą we wskazane przez Ciebie miejsce!